To jeszcze nie wszystko! Mam dla Ciebie jednorazową propozycję , która pozwoli Ci zaoszczędzić dodatkowo 203 zł!
Pojawi się ona tylko raz wiec skorzystaj z okazji.

Aktywuj swoją szyszynkę i połącz się z Twoim Wyższym JA

Dziękuję za zaufanie i gratuluję Ci dołączenia do kursu „Uruchom wewnętrzne źródło energii”. Kurs ten pozwoli Ci pozbyć się wewnętrznych blokad oraz traum. Jestem pewna, że metody które w nim przedstawiłam wpłyną pozytywne na poprawę jakości twojego życia.

Jeśli jednak chciałbyś osiągnąć mistrzostwo w rozwoju duchowym i uzyskać dostęp do głębokich stanów intuicji na zawołanie koniecznie skorzystaj z dodatkowych lekcji dzięki którym poznasz praktyki które nauczą twoją szyszynkę uwalniać DTM (dimetylotryptaminy). Dzięki temu będziesz miał dostęp do wyższej intuicji, świat w twoim odczuciu będzie bardziej przyjazny czego efektem będzie częstsze doświadczanie stanu przepływu.

Chcesz doświadczyć stanów mistycznych które zmienią sposób postrzegania życia? Uaktywnij szyszynkę!

Szyszynka często nazywana trzecim okiem jest niewielką wypustką w mózgu. Szyszynka to gruczoł dokrewny znajdujący się w mózgu, przypominającym wyglądem szyszkę, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Jest odpowiedzialna za wydzielanie melatoniny oraz innych substancji takiej jak DNT. Dzięki odwapnieniu szyszynki zyskasz nadzwyczajne umiejętności.

że odczuwanie otoczenia jest czysto subiektywne. Ucząc swój umysł prawidłowo działać inaczej niż do tej pory wzrasta twoje zadowolenie z życia. Wypadasz z rutyny i wchodzisz na wysokie wibracje. Otwarcie trzeciego oka jest trampoliną do zupełnie inny poziomu życia. Nie będziesz już ofiarą okoliczności i staniesz się panem tworzonej przez siebie rzeczywistości. 

Natychmiastowa regeneracja psychofizyczna!

Dzięki aktywacji szyszynki uzyskasz dostęp do umiejętności do których wcześniej mogłeś nie mieć dostępu jak jasne sny, głębokie stanęły intuicji bez wchodzenia w logiczna pętle myślenia, przewidywanie przyszłości. Dzięki aktywacji szyszynki Twoje myśli będą klarowne i obudzisz w sobie twórcę. Coś co do tej pory przychodziło do ciebie z dużym bólem teraz stanie się o wile prostsze. Zaznasz mistycznych doznań które na długo zapadną w twojej pamięci. Doznania te spowodują powstanie nowych połączeń neuronalnych, które sprawią, że bredzisz myślał inaczej, czuł się inaczej i żył inaczej.

Inaczej czyli lepiej!

To nie może być takie proste?

A jednak.

Podczas prezentowanego materiału poznasz 3 proste praktyki które spowodują że twoja intuicja otworzy się.

Poznaj mechanizmy które zmobilizują szyszynkę do wydzielania Dimetylotryptaminam która jest kluczem to przebudzenia duchowego

W 15 nagraniach wideo dowiesz się:

Dam Ci też dostęp do 3 praktyk medytacyjnych, które doprowadzą Cię do mistrzostwa!

Inwestujesz extra 349zł 147zł przy cenie za kurs

100
ilość sztuk dostępna w obniżonej cenie

Poniżej wybierz swój pakiet:

To jeszcze nie wszystko!

Jeśli uznasz że metoda nie działa – napisz do nas!

Oddam Ci dokładnie tyle ile zapłaciłaś za dostęp do kursu!

Nic nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać!

Ale…aktualna cena jest tylko ceną testową. I jeśli jutro wrócisz na tę stronę to cena może wrócić do regularnej.

Dlatego podejmij decyzję teraz dziś i oszczędź 203 złote

Rozpocznij swoją podróż do lepszego umysłu i życia już dziś! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi programami szkoleniowymi i dołączenia do Lifepass. Razem odkryjemy potencjał Twojego umysłu i osiągniemy trwałe zmiany w Twoim życiu.

© Copyright 2023. All Rights Reserved.