Zwiększ swoją odporność psychiczną, polepsz koncentrację, popraw swoją wydolność oraz stan zdrowia dzięki piekielnie skutecznemu treningowi oddechowemu

Wystarczy 15 minut dziennie oddać się praktykom oddechowym aby diametralnie zmienić jakość swojego życia!

Tempo w którym żyjemy, niezdrowe nawyki które uskuteczniamy wpływają negatywnie na jakość naszego życia. Wprowadzenie zdrowych nawyków które pozytywnie wpłyną na zachowanie równowagi psychicznej i fizycznej staje się dziś koniecznością. Praktyki oddechowe które niebawem wdrożysz w życie wpłyną pozytywnie na uzyskanie większej stabilności psychicznej, polepszą twoją koncentracje i spowodują przyspieszanie procesu regeneracji twojego organizmu.

Nazywam się Maciej Szyszka i na co dzień pomagam ludziom w zachowaniu większej stabilności emocjonalnej. 

Uczę także sportowców przekraczać swoje bariery poprzez zwiększenie ich wydolności na wysiłek i stres. 

Tematem oddechu oraz stresu zajmuje się ponad 10 lat.

W tym czasie przetestowałem wiele sposobów, przeczytałem wiele książek i byłem uczestnikiem wielu szkoleń z tego zakresu. 

Wykonałem tysiące godzin szkoleń i konsultacji. I muszę Ci powiedzieć, że niewiele z tego, co udało mi przetestować i zastosować rzeczywiście przynosiło spektakularne rezultaty. 

Mogę też powiedzieć, że najprostszą drogą do utrzymania stabilności emocjonalnej jest zdrowy sen i nauka prawidłowego oddychania.

Niby banał.

Ale fakty są takie, że ponad 50% ludzi śpi źle a większość z nas nie umie oddychać.
Ale pomyślisz sobie jak to nie umie oddychać jak robię to codziennie.

Przeczytaj koniecznie więcej to dowiesz się, o co chodzi.

Musisz oddychać by żyć. Bez jedzenia przeżyjesz około 60 dni. Bez wody około 7. Bez oddychania 2-3 minuty. Oddychając źle żyjesz, ale jak pod kroplówką.

W każdej chwili możesz wpłynąć na swoje samopoczucie, uwolnić się od stresu, zrelaksować się i nabrać energii do życia i działania.

Nie potrzebujesz do tego żadnych przyrządów. Możesz to zrobić w każdym miejscu – w domu, w pracy, w kolejce, w autobusie, pociągu czy tramwaju, kiedy tylko zechcesz możesz wykonać jedno z ćwiczeń oddechowych i poprawić sobie samopoczucie.

Ćwiczenia oddechowe wpływają nie tylko na zdrowie i samopoczucie, ale także na fale mózgowe, a więc na funkcjonowanie całego organizmu. Nie tylko uwalniają od stresu i poprawiają samopoczucie, wpływają także na kreatywność, jasne myślenie, decyzje i energię do działania.

Coraz większa liczba badań naukowych potwierdza to, co wiedzieli dawni mistrzowie: techniki oddechowe wspomagają zdrowie, wpływają na funkcjonowanie całego organizmu i samopoczucie.

Natychmiastowa regeneracja psychofizyczna!

 To nie może być takie proste?

Teraz wiesz, dlaczego sportowcy, którzy chcą osiągać coraz lepsze rezultaty nie tylko ćwiczą mięsnie, ale też oddech? Bo wiedzą, że to jest klucz do ich sprawności fizycznej, psychicznej i mentalnej. Rozwijają cały organizm, a nie jego część.

Tak i Ty możesz poprawić funkcjonowanie całego swojego organizmu wykonując proste ćwiczenia oddechowe.

Pomoże Ci w tym kurs Breath Master. Zmienił na lepsze życie wielu osób, teraz Ty możesz do nich dołączyć:

W dwóch obszernych nagraniach wideo otrzymasz wszystkie potrzebne informacje, dzięki którym poprawisz jakość swojego oddechu.

Dam Ci też dostęp do 20 sesji treningowych oraz do 6 prowadzonych programów oddechowych, które doprowadzą Cię do mistrzostwa w oddychaniu.

Co zyskasz dzięki wykonywanym ćwiczeniom zawartym w tym kursie?

  • Poprawisz stan swojego zdrowia
  • Opanujesz stres
  • Uzyskasz spokój wewnętrzny
  • Poprawisz koncentracje
  • Uzyskasz lepszą wydolność

Z czego składa się kurs?

Otrzymasz również ćwiczenia w plikach audio mp3 do pobrania na swój telefon!

Przykładowa lekcja:

Kup kurs, wypróbuj przez 30 dni i wtedy zdecyduj, czy to coś dla Ciebie.

Jeśli w ciągu 30 dni nie zobaczysz żadnych efektów stosowania tych technik oddechowych – napisz do mnie, zwrócę Ci pieniądze.

Tylko tu kupisz go taniej, za 197 złotych, zamiast 799 zł.

Gdy zamkniesz tę stronę ta okazja przeminie i nigdy więcej się nie powtórzy.

Podsumowując:

LICZBA SZTUK W TEJ CENIE JEST MOCNO OGRANICZONA

197zł 799zł

To jak? Gotowy?

Kurs nie może być traktowany jako porada medyczna w przypadku jakiegokolwiek problemu zdrowotnego lub sposobu leczenia. Zawarte w nim informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

Copyright 2024 All Rights Reserved – Lifepass sp. z o.o.