DZIĘKUJĘ ZA REJESTRACJĘ!

W dniu webinaru otrzymasz link do dołączenia, oraz przypomnimy Ci jednorazowo wiadomością SMS!

MAM TEŻ DLA CIEBIE JEDNORAZOWĄ OFERTĘ!

Pełnowartościowe szkolenie WIDEO!

nie 300zł a 97zł

PROMOCYJNA CENA JESZCZE PRZEZ:

minut
sekund

Także Ty możesz uwolnić się od traum oraz wewnętrznych blokad, odzyskać siły witalne i prostą radość życia!

Odtwórz wideo

Czy ty też doświadczasz niemocy w życiu i masz wrażenie, że życie jest dla Ciebie zbyt trudne? Masz wrażenie, że innym wszystko przychodzi z łatwością?

Przeglądając facebooka widzisz szczęśliwych ludzi którzy mają to czego wydaje Ci się, że tobie brakuje?

To iluzja – patrzenie na szczęście ludzkie po tym co inni mają, jak wyglądają, a nie po tym jak się czują – to duży błąd!

Dziś wszystko może się zmienić.

Pomyśl jakby wyglądało twoje życie jeśli szczęście wypływałoby z ciebie od środka, a nie było efektem tego co los Ci przyniesie. Jakby ktoś nagle uwolnił Cię od traum przeszłości oraz blokad które negatywnie wpływają na twoje samopoczucie. Pomyśl jak byś się z tym czuł?  Jakby to było gdyby czynności, które do tej pory sprawiały Ci wielką trudność teraz przychodziły z łatwością? Poznaj sekrety tradycji duchowych i poczuj przypływ sił witalnych.

Codziennie!

Dołącz do grona osób, które doświadczyły przeskoku kwantowego w jakości swojego życia dzięki wdrożeniu praktyk medytacyjnych. Zmień życie na lepsze, odkryj bardziej subtelne wymiary swojej natury. Zapraszam Cię do odkrycia życia pełnego energii, pozbawionego ciążących do tej pory na tobie blokad.

Dzięki kilku praktykom, które są dziecinnie proste odkryjesz lepszą stronę życia.

Nazywam się Anna Kulczycka – Wasielewska

Jestem bioenergoterapeutką, joginką i artystką. Moją misją jest danie światu narzędzi, które pozwolą ludziom czuć się ze sobą dobrze na płaszczyźnie zarówno fizycznej jak i psychicznej. Od dziecka jestem związana z tematami naturalnego leczenia oraz pracy z energią. W 2004 roku rozpoczęłam swoją podróż z technikami samouzdrawiania i samodoskonalenia. W 2014 roku zostałam licencjonowaną bioenergoterapeutką i od tego momentu mam szczęście pracować w tej dziedzinie. Na podstawie długoletniej praktyki różnych form Jogi i Qigong’u opracowałam własną metodę – Energocoaching. W mojej metodzie wykorzystuje oddech, wizualizacje i emocje dzięki którym moi podopieczni poprawiają stan zdrowia i rozwijają swój osobisty potencjał. Łącze prace z energią ze sztuką pisząc specjalne teksty piosenek dla dzieci i dorosłych, które wykonuje pod akompaniament instrumentów terapeutycznych. Moim mottem życiowem jest cytat Fiodora Dostojewskiego; „Piękno zbawi świat”.

Masz tak?

To emocje uwięzione w ciele które Cię ograniczają!

Szkoda, że to tylko chwile, co? Pokażę Ci, jak pozbyć się blokad i sprawić aby ośrodki energii w twoim ciele powróciły do witalności sprzed lat a nawet pracowały bardziej wydajnie!

pewnego dnia możesz zapaść na jakąś chorobę. Zrób coś dziś, by do tego nie doszło.

Tak to nie przypadek, że niektórzy ludzie starzeją się szybciej niż pozostali. Poznaj sekret witalności i młodości.

Praktyki które nauczam przyczyniają się do namarzenia komórek macierzystych w naszym ciele dzięki czemu chore narządy się regenerują a nasz wygląd nabiera blasku.

Doświadczaj w pełni życia, wybij się ponad swoje ograniczenia, poznaj nieznane, rozwijaj swoje umiejętności i talenty. Stań się najlepszą wersją siebie w każdej sferze swojego życia.

Teraz wszystko stanie się prostsze!

Praktyki które nauczam przyczyniają się do namierzenia komórek macierzystych w naszym ciele dzięki czemu chore narządy się regenerują a nasz wygląd nabiera blasku.

Być może zdajesz sobie pytanie: jak to jest możliwe?

Choć w tym momencie pewnie trudno Ci w to uwierzyć jest to bardzo proste.

Gdy znasz przyczynę problemów, możesz ją wyeliminować. Gdy odkrywasz, że powodem wyglądu jest wyuczony sposób głownie z dzieciństwa twojego reagowania i reakcji. A jedynym sposobem eliminacji blokad jest praca z ciałem. Bo właśnie w ciele zapisują się emocje.

Zmienisz o 180% kierunek postrzegania swojego życia. Nie będziesz czuł potrzeby oglądania wiadomości, słuchania polityków, odstawisz używki i social media.

Naturalnym sposobem harmonii w twoim ciele będzie zainteresowanie tym co autentyczne i tym co cię wspiera. Będziesz przyciągał podobnych ludzi do tego kim się staniesz.

Jedynie co musisz zrobić to zaangażować się w proces i wdrożyć techniki do swojej codziennej rutyny. Podobnie jak myjesz zęby czy pijesz z rana kawę.

Gdy tylko zobaczysz, jak proste są podstawowe praktyki, wzmacniające odporność psychiczną, zachęci Cię to do ich wypróbowania. A wtedy:

Wreszcie będziesz mieć czas na odpoczynek!

Jak to jest możliwe?

Ano tak, że zdradzę Ci sekrety, które zdobywałam przez 19 lat nauk praktyk duchowych. Dzięki temu nie będziesz szukał po omacku tego co działa a co nie. Spodziewasz się przecież efektów szybko, prawda?

Nie ma tu żadnej psychologii ani coachingowych porad. Pracuje z ciałem od wielu lat i wiem, że obudzenie w sobie pokładów energii jest najlepszym sposobem do powrotu do równowagi. Nie mam nic przeciwko psychologii, żeby było jasne. Jednak ciało ma ogromny wpływ na psychikę i oczywiście odwrotnie. Gdy odkryjesz, że na swoją psychikę możesz wpływać pracując nad ośrodkami energii zaczną dziać się cuda?

Skupimy się na działaniach w trzech obszarach:

To wszystko, czego potrzebujesz do uwolnienia się od traum i blokad emocjonalnych. Już po 7 dniach zaczniesz dostrzegać zmiany w swoim samopoczuciu i poziomie energii. Zaczniesz nowe życie, dzięki czemu rok 2023 może być najlepszym ze wszystkich do tej pory. A to dopiero początek!

Kurs składa się z 15 lekcji video m.in:

Otrzymaj cały pakiet materiałów za jedyne 300zł 97zł

100
ilość sztuk dostępna w obniżonej cenie

Wiem, że jeśli chcesz pozbyć się emocji które wpływają negatywnie na jakość twojego życia  to decyzja o zakupie tego produktu jest najlepszą decyzją jaką możesz podjąć.

Rekomendacje:

Bonus do każdego zamówienia!

Bonus to dodatkowe 6 lekcji video m.in:

Wartość 197zł tylko teraz 0zł

To jeszcze nie wszystko!

Jeśli uznasz że metoda nie działa – napisz do nas!

Oddam Ci dokładnie tyle ile zapłaciłaś za dostęp do kursu!

Nic nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać!

Ale…aktualna cena jest tylko ceną testową. I jeśli jutro wrócisz na tę stronę to cena może wrócić do regularnej.

Dlatego podejmij decyzję teraz dziś i oszczędź 203 złote

Zaraz po zamówieniu otrzymasz dostęp do platformy, gdzie jeszcze dziś możesz zacząć działać.

Na Twojego maila po zakupie zostaną wysłane dwie wiadomości, jedna z potwierdzeniem transakcji. 

Druga z danymi do logowania. 

Sprawdź koniecznie folder spam!

Materiały  są nagrane w formie audio i video. Nagrania zamieszczone są na platformie

Nie ma żadnego kuriera, poczty itd. Nie musisz czekać na przesyłkę.

Będziesz mój w ciągu 5 minut zacząć przerabiać program i zrobisz pierwszy krok, który doprowadzi Ci do sukcesu.

Otrzymaj cały pakiet materiałów za jedyne 300zł 97zł

Rozpocznij swoją podróż do lepszego umysłu i życia już dziś! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi programami szkoleniowymi i dołączenia do Lifepass. Razem odkryjemy potencjał Twojego umysłu i osiągniemy trwałe zmiany w Twoim życiu.

© Copyright 2023. All Rights Reserved.